Statystyki

Jurassic Park

Grasz w trybie DEMO, zaloguj się aby grać na pieniądze.
Jurassic Park

Statystyki

Maksymalna wypłata: 
7448 PLN
Popularność: 
313
Średni zakład: 
1 PLN
Temperatura: 
256

Park Jurajski - kto nie oglądał tego filmu? Zainspirowany tworzeniem arcydzieła w reżyserii Stevena Spielberga, twórcy aplikacji gier firmy Microgaming kupili prawa do marki. Gra opiera się na historii, którą już znamy. Znany profesor zaprasza paleontologów na swoją wyspę. On obiecuje pokazać im kilka dobrze zachowanych okazów prehistorycznych zwierząt.

Jurassic Park posiada spreparowany interfejs gry. Na tle dziewiczych kołowrotków spinningowych z dżungli w pionowych rzędach po pięć slotów. Nie zobaczysz aktywnych linii. Dostępne są 243 zwycięskie kombinacje.

Stawka minimalna wynosi tylko 30, a maksymalnie 300 monet. Szczególnie interesujące są symbole automatu. Zobaczysz nie tylko znaki już znane, ale także prehistoryczne gady.

Znaki specjalne z automatu do gier są dwa znaki, pierwszy z nich bursztyn, w głębi przezroczystej żywicy można zobaczyć skamieniałego komara. Logo gry Jurassic Park, logo jest Wild'em i bursztyn - Scatter'em. Dziki może zastąpić w zwycięskiej kombinacji symboli Scatter i darmowe gry do uruchomienia automatu.